המלצות לקוחות

אנו מודים לכם, לקוחותינו היקרים, ושמחים שבחרתם בנו.
תודה על הכרת הטובה וההערכה. המילים הטובות שלכם מחממות את לבנו, ונותנות לנו תחושת סיפוק מעבודתנו.

בית כנסת בעל התניא בחדרה

"רצינו להודות ולהגיד שאנחנו מרוצים ונהנים מהתוצאות. מלא מלא מחמאות על הריהוט המושלם. ייש כוח ותודה על היחס, ההבנה והכל מכל."

בית הכנסת בעל התניא בחדרה
בית הכנסת המרכזי ישרון בירושלים- ריהוט של קשת רהיטי עץ ומתכת

"תחושה מרוממת במיוחד היא לרכוש ריהוט שיוצר בעיר האבות. יחד עם זאת ברור היה שלא ניתן יהיה להתפשר על האיכות. אוירה חמה ולבבית שררה בינינו בכל מהלך המשא ומתן. הייעוץ שקיבלנו היה מצוין ואנו שמחים לציין שהביצוע המעולה תאם את פרטי ההזמנה במדויק. המושבים הנהדרים סופקו אף לפני התאריך שהוסכם עליו לשמחתם הגדולה של מתפללי בית הכנסת, הנהנים מאד מתחושת הנוחיות, גם בישיבה ממושכת על הכיסאות. אורח נכבד מחו"ל, שהתפעל מההדר ומן הנוחיות כאחד, השתמש בהגדרה 'מושב מלכותי'."

בית הכנסת המרכזי ישרון בירושלים
בית הכנסת חלקת יואב (ע

"אנו מודים לכם מקרב לב על העיצוב ועבודת הנגרות המרשימה שסיפקתם לבית הכנסת חלקת יואב על שם סמל ראשון יואב שמולה ז"ל. אין מילים בפינו כדי להביע בפניך ובפני הצוות המסור שביצע את עבודת אומנות זו. זה שינה מהיסוד את יופיו ותפארתו של בית הכנסת. אנו נמשיך לשתף פעולה ונפיץ ביותר את עבודתכם המעולה. יישר כוח"

בית הכנסת חלקת יואב (ע"ש יואב שמולה ז"ל) בקריית שמונה
בית הכנסת פסגת מוריה בפסגת זאב- קשת רהיטי עץ ומתכת

"מלאכת החיפוש אחר ריהוט לבית הכנסת ארכה חודשים רבים, במהלכם נפגשנו עם מרבית היצרנים הגדולים של הרהיטים לבתי כנסת. כבר במהלך הפגישה הראשונה, נוכחנו כי מצאנו אוזן קשבת לכל הבעיות והקשיים שהועלו על ידינו. תוך שבועות ספורים סיפקתם את הריהוט ולאחר שקיבלנו אותו, נוכחנו כולנו עד כמה צדקנו. העמידה בלוחות הזמנים, איכות העבודה, הדיוק, האמינות, הפתיחות והגמישות שגיליתם, היו מעל ומעבר לכל הציפיות שלנו. גם לאחר אספקת הריהוט ותשלום התמורה, הינכם ממשיכים ומגיעים לביהכנ"ס לכל קריאה שלנו. 'אינה דומה שמיעה לראיה' ורק מי שמגיע לביהכנ"ס יוכל לראות, עד כמה עבודתכם ראויה לכל שבח. יש בפינו רק שירות ותשבוחות, על העבודה והשירות שהענקתם לנו."

בית הכנסת פסגת מוריה בפסגת זאב
המלצה מבית הכנסת המרכזי ביישוב אלון

"תודה רבה על הכל!! ייעוץ, הדרכה, אמינות ומקצועיות."

בית הכנסת המרכזי בישוב אלון

"אני מוצא לנכון להוקיר ולהודות לבני. מהרגע שבו יצרתי קשר עם בני הוא ליווה אותי, תמך והוביל את תהליך רכישת הציוד. השירות שבני העניק והמוצר הסופי עלו מעל לכל הציפיות של המתפללים."

בית הכנסת בקיבוץ בית קמה